Meble dekoracyjne dla Stylowego Salonu fryzjerskiego

Zegarki, lustra, toaletki, akcesoria, bębny, wózki... Szukasz najwyższej jakości dla swojego ośrodka? Na stronie Koncepcja fryzjerska posiadamy szeroką gamę elementów dekoracyjnych dla Twojego salonu fryzjerskiego. Akcesoria dekoracyjne do stworzenia Twojego salonu, ekskluzywny koncept dla wymagających klientów.

Potrzebujesz nowego stołu recepcyjnego dla swojego ośrodka? Posiadamy szeroką gamę modeli i w różnych odcieniach. Drewno laminowane, lakierowane, tapicerowane w stylu capitoné... Można również wybierać z szerokiej gamy toaletek, klasycznych lub nowoczesnych, pojedynczych lub podwójnych, z różnymi przegrodami, tacami, szufladami, podnóżkami, a także z różnymi otworami lub przestrzeniami do przechowywania produktów.

Dodatkowo, możesz uzupełnić swój salon wszelkiego rodzaju dekoracyjnymi obrazami na ścianę i sitodrukiem bezpośrednio na drewnie. Posiadamy również wszelkiego rodzaju ekspozytory z różnych materiałów, a także m.in. ozdobne zegary vintage, półki czy wózki. Ekskluzywne meble i akcesoria do personalizowanych projektów z 100% gwarancją jakości.

Na stronie Koncepcja fryzjerska Pomożemy Ci stworzyć wymarzony salon z nowymi perspektywami, trendami, nowymi wzorami i szeroką gamą wykończeń dla wszystkich Twoich mebli. Wypełniamy Twoje centrum stylem, najlepszymi markami w meblach fryzjerskich i w najlepszej cenie rynkowej. Projekty całkowicie spersonalizowane i z najlepszą jakością w branży. Oddaj się w ręce naszego zespołu specjalistów!