Zabiegi dla wszystkich typów rzęs

W Concepto Peluquería wyróżniamy się tym, że doradzamy autorskim fryzjerom. Doskonale znamy jego cechy: leczenie jest całkowicie spersonalizowane, usługa jest kluczowa, oferuje doskonałą jakość techniczną, a najważniejszą wartością jest diagnoza wizerunku każdej osoby. Oznacza to nie tylko, że człowiek może sobie dobrze radzić, ale także, że możemy porozmawiać z klientem, dowiedzieć się, jaki jest jego styl życia, jakie są jego gusta, potrzeby... My robimy to samo z nimi i prowadzimy fryzjerów w najlepszych rozwiązaniach meblowych

Chcielibyśmy podkreślić "Linię miejską", młodszą, bardziej funkcjonalną linię... z tej linii moglibyśmy wyróżnić zarówno krzesło, jak i umywalkę tokijską.

Krzesło tokijskie: dostępne w 9 różnych kolorach i trzech rodzajach kwadratowej podstawy (stopa), tarczy i pięciu promieniach aluminium.

Tokijska myjka w różnych wersjach:

  • Indywidualnie ustalony
  • Pojedynczy z elektrycznym podnośnikiem nożnym
  • Stała podwójna
  • Podwójnie z windą elektryczną

Wszystkie nasze produkty wysyłane są w jednostkowych pudełkach i w pełni zmontowane, tzn. klient musi je tylko wyjąć z kartonu i umieścić na miejscu, nie musi używać żadnych narzędzi do ich montażu.