Hokery fryzjerskie - eleganckie i praktyczne

Gdy stajemy przed dylematem związanym z właściwym wyposażeniem salonu fryzjerskiego, w pierwszej kolejności zastanawiamy się nad tym, które z rozwiązań są w stanie zapewnić maksimum wygody naszym klientom. Nie można jednak zapominać i o tym, że wygoda fryzjera nie jest wcale mniej istotna, trudno więc dziwić się, że jednym z ważniejszych elementów wyposażenia są hokery fryzjerskie.

To właśnie te meble okazują się prawdziwym wybawieniem dla stylistów i fryzjerów, pozwalają bowiem na komfortową pracę nad włosami ich klientów nawet, jeśli miałaby ona trwać godzinami. Hokery są rozwiązaniami mobilnymi, co nie byłoby możliwe bez wytrzymałych, a do tego skrętnych kółek. Ich atutem jest i to, że wysokość siedziska może być regulowana, co pozwala na dopasowanie go do potrzeb poszczególnych klientów. Hokery budzą niejednokrotnie skojarzenia ze stołkami barowymi i rzeczywiście, oba rozwiązania mają wiele wspólnego.

Regulacja fotela

Ich największym atutem często jest właśnie wspomniana już regulacja, pozwala ona bowiem na uzyskanie takiej wysokości, jaka jest optymalna podczas wykonywania przez fryzjera jego obowiązków. Ku zadowoleniu fryzjerów, dziś hokery znajdują się w wyborze niemal tak samo dużym, jak fotele fryzjerskie. Co więcej, najczęściej mamy do czynienia z rozwiązaniami o ergonomicznym kształcie i ciekawym designie. Możemy więc liczyć na to, że nie tylko ułatwią pracę wykonywana przez fryzjera, ale również będą się bardzo dobrze prezentować.

O tym, że nie jest to zakup niepotrzebny, przekonał się chyba każdy, kto wiele godzin musiał stać wykonując swoje obowiązki i pamiętając o tym, że przez cały czas musi być w formie. Właśnie dlatego miejsce na hoker fryzjerski powinno się znaleźć w każdym salonie. Tu docenić należy bogaty wybór, z jakim mamy do czynienia. Pozwala on na dostosowanie hokera nie tylko do potrzeb fryzjera, ale również do wielkości salonu oraz stylistyki, w jakiej jest on utrzymany.

O hokerach fryzjerskich często wspomina się również jako o alternatywie dla klasycznych foteli kosmetycznych. Ich zalety można mnożyć, warto więc zwrócić uwagę rak na ich lekkość, jak i na zastosowanie nowoczesnego wzornictwa. Dziś produkuje się je niemal wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, nie trzeba więc obawiać się, że nie będą one odporne na czynniki zewnętrzne. Docenić należy również obecność skrętnych kółek, to bowiem właśnie one sprawiają, że hokery można swobodnie przemieszczać.