Wszystko o pliku klinicznym dotyczącym przedłużania rzęs

Chcesz otworzyć salon projektowy? Na stronie Koncepcja fryzjerska zaprojektujemy salon Twoich marzeń i pomożemy Ci stworzyć salon fryzjerski lub fryzjerski autorstwa i inny. Mamy szeroką gamę marek w meblach i ekskluzywnych mebli do tworzenia nowej koncepcji fryzjerstwa.

Hiszpania jest krajem fryzjerów i mamy średnio jednego fryzjera na 900 mieszkańców, co stanowi dwukrotność średniej europejskiej. Wiele z nich to jednak klasyczne salony, które nie były w stanie dostosować się do nowych trendów w branży. Z tego powodu, w Concepto Peluquería chcemy nadać kształt projektowanym salonom.

Jeśli chcesz się zidentyfikować i pokazać swój unikalny salon, wejdź do naszego salonu online, gdzie możesz cieszyć się szeroką gamą produktów różnych marek, które sprawią, że Twój salon będzie inny. Możesz również skorzystać z naszych promocji miesiąca i skorzystać z naszych rabatów na wybrane jednostki.

Opracowujemy projekty całkowicie dostosowane do potrzeb naszych klientów. W Concepto Peluquería odkryjesz nowe perspektywy, trendy, nowe wzory i szeroką gamę wykończeń; tapicerkę, laminaty i nowe możliwe kombinacje. Jeśli potrafisz to sobie wyobrazić, możemy to zaprojektować.

Wejdź teraz do naszego Salon fryzjerski gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla swojego salonu fryzjerskiego lub fryzjerskiego, od garderoby z całkowicie niestandardowym logo, po metalowe wykończenia, sklejkę i wszelkiego rodzaju materiały, które sprawią, że Twój salon będzie inny. Posiadamy szeroki asortyment mebli, foteli, komód, umywalek, recepcji, wózków pomocniczych, akcesoriów elektrycznych lub dekoracyjnych, m.in.