odzież reklamowa firmowa z logo

Odzież reklamowa – w jakim lokalu znajdzie zastosowanie?


Jeśli odzież reklamowa kojarzy Ci się tylko z sieciami wielkopowierzchniowych sklepów lub targami branżowymi, zaraz zmienisz zdanie! Gdzie warto ją wykorzystać w nie zawsze oczywisty sposób? Mamy kilka propozycji – przeczytaj!

Odzież reklamowa w małej gastronomii


Mała gastronomia w domowym klimacie to świetne miejsce na wykorzystanie zalet odzieży reklamowej. Zaopatrzenie w nią pracowników pomoże stworzyć spójny, profesjonalny wizerunek obsługi. Zależnie od tego jaki rodzaj ubrań wybierzemy i jak będzie wyglądał projekt, odzież reklamowa może być łatwo dostosowana w zasadzie do każdego lokalu gastronomicznego. Jeśli postawimy na profesjonalistów – takich jak na przykład Logos: https://sklep-logos.pl/t-shirty-reklamowe – efekt zawsze będzie świetny!

Niewielka cukiernia? Przyda się fartuszek z logo, przywodzący na myśl strój babci krzątającej się po kuchni gdy jeszcze byliśmy dziećmi. Pub z piwem rzemieślniczym? Ich bywalcy to ludzie wyluzowani i z poczuciem humoru – na koszulki z logo dla kelnerów śmiało można dorzucić zabawny tekst. Odzież reklamowa to coś na co klient powinien zawsze zwrócić uwagę – świadomie lub nie.

Bar dla miłośników piłki nożnej? Tutaj pole do popisu w kwestii firmowych T-shirtów jest nieograniczone! Co Ty na to, by zorganizować trochę koszulek z napisem ,,Drużyna Baru X” i zbierać podpisy klientów? Wkrótce zrobisz z nich kapitalną dekorację!

Odzież reklamowa w salonie urody


Nieważne czy to salon fryzjerski, kosmetyczny czy gabinet manicure, odzież reklamowa przyda się i tam. Zaufanie do osoby mającej zająć się naszym wyglądem jest niezbędne! Do jego zbudowania potrzebny jest wizerunek odpowiedzialnej profesjonalistki znającej się na rzeczy. Specjalna bluzka z nadrukiem działa w tej sytuacji jak uniform superbohaterki!

Po drugie – przyozdobienie roboczych fartuchów logo i nazwą salonu pomoże klientce ją zapamiętać. Usługi urodowe rzadko wykonuje się w krótkim czasie, więc każda odwiedzająca zdąży się napatrzeć. Gdy za miesiąc przyjdzie jej uzupełnić paznokcie hybrydowe sprawnie przypomni sobie nazwę. Ważne – biorąc pod uwagę, że nadruk będzie kontemplowany przez klientki długo i z bliskiej odległości szczególnie trzeba zwrócić uwagę na estetykę ich wykonania!

Po trzecie – odzież reklamowa może być prezentem dla stałych klientek. Wiele salonów już lata temu wprowadziło karty lojalnościowe uprawniające do dużego rabatu czy nawet darmowej usługi. Do standardowej opcji – na przykład -50% na farbowanie po piątej wizycie – można dorzucić uroczy, estetycznie wykonany T-shirt z logo. Czy istnieje gdzieś klient, który nie lubi gratisów?

Ubrania z nadrukami… w biurze?


Lokal biurowy to kolejne świetne miejsce na ubrania z nadrukiem! Elegancki haft komputerowy przyozdobi szykowną koszulę radcy prawnego czy specjalisty do spraw rachunkowości – to oczywiste. Także tutaj odzież reklamowa pomoże w zapamiętaniu nazwy biura przez klienta.

Co jednak gdyby przełamać nieco stereotyp ,,szarego pracownika biurowego” i obok wiszących na ścianie dyplomów oraz certyfikatów dodać… koszulkę z napisem ,,Najlepszy Księgowy w Tym Pokoju”? Bądźmy szczerzy – wszystkim przyda się trochę luzu. Na pewno nie pogardzą nim szczególnie młodsi klienci!

Odzież reklamowa to nie tylko ubranie dla pracownika supermarketu czy hostessy promującej markę na branżowym zlocie. Używanie jej na co dzień pomaga nie tylko w byciu zapamiętanym przez klientów, ale i budowaniu przyjaznej atmosfery. Wszystko zależy od tego co umieścimy na koszulce czy fartuchu, a ogranicza nas wyłącznie kreatywność i wizja wymarzonego wizerunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *